אודות החברה

 
diverse-people-working-office.jpg

המשימה של TopOffShores היא לבנות עבורכם את צוות מיקור החוץ המקצועי והאיכותי ביותר, בשילוב בין צוותי ה-Offshore הגלובליים שלנו ובין הצוותים המקומיים שלנו (Onshore), במחירים ללא תחרות ובחיסכון של עד 70% בעלויות שלכם, כדי לפנות אתכם להתמקד בצמיחה ובהצלחה העסקית שלכם.

אנו מובילים ומתמחים בתחומי הפיננסים, הנהלת חשבונות וחשבות, דיווח כספי, בקרה, מיסוי, ותפקידי משרד ומטה (Back-Office), ומספקים גם מגוון רחב של תפקידים נוספים במיקור חוץ באמצעות רשת השותפים שלנו.

השותפות העסקית הגלובלית של TopOffshores ברחבי העולם

  • שירותי מיקור חוץ מובילים בעולם כבר יותר מעשור

  • מיקור חוץ של שירותי הנהלת חשבונות וחשבות בכל הרמות והתחומים

  • אלפי לקוחות מרוצים והשמות במיקור חוץ

  • פריסה גלובלית כולל ארה"ב, בריטניה, אירופה, אוסטרליה ומדינות אחרות

  • מגזרים עסקיים מגוונים, כולל סקטור ההייטק, חברות גלובליות, יצור וקמעונאות

  • מגוון שירותי מיקור חוץ נוספים – כולל ליווי גיוסי הון והנפקות, ליווי מיזוגים ורכישות, אדמיניסטרציה, IT, משאבי אנוש, שירות לקוחות, שיווק דיגיטלי, ושירותי פיתוח

  • משרתים חברות ציבוריות, חברות פרטיות, חברות סטארט-אפ, משרדי רואי חשבון,  ומגוון עסקים נוספים

המייסד והמנכ"ל שלנו בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה בתפקידי סמנכ"ל כספים וניהול בכיר בחברות ציבוריות גלובליות (נאסד"ק, לונדון, ת"א) ופרטיות במגזרי ההייטק, התעשייה, וסקטורים נוספים. הוא הוביל צוותי כספים גדולים ומגוונים של מנהלי כספים, רואי חשבון וחשבים, מנהלי חשבונות, גזברות, מחלקה כלכלית (FP&A), שכר, מיסוי, מחלקה משפטית ותפעול, ברחבי העולם כולל ארה"ב, בריטניה, אירופה, אוסטרליה, המזרח הרחוק, ישראל, המזרח התיכון ואפריקה.

בהתבסס על ניסיון רחב ומעמיק זה בניהול פיננסים גלובלי, הוא הקים את החברה בשיתוף פעולה עם שותפים עסקיים מובילים בעולם במיקור חוץ ומשאבי אנוש, כדי ליצור עבורך פתרונות וצוות הנהלת חשבונות, חשבות ופיננסים, תפקידי מטה ותחומים נוספים, ברמה המקצועית ובאיכות הגבוהה ביותר, ובמענה כוללני מקצה לקצה. 

close-up-messy-table-with-co-workers-background.jpg
team philippines 2.png

השירותים שלנו במיקור חוץ בשילוב בין צוותים מקומיים לבין צוותי offshore גלובליים, יחסכו לך עד 70% מהעלויות שלך, תוך הבנה מעמיקה והתייחסות לדרישות המקצועיות של צוות הכספים והניהול שלך, פתרונות לוקליזציה תפורים לגיאוגרפיה בה החברה שלך פועלת (בארץ ובחברות בנות שלכם בחו"ל), והתאמה מלאה להשגת היעדים העסקיים שלך.

צוותי ה-offshore (מעבר לים) שלנו מופעלים מהפיליפינים וממדינות נוספות, ומנוהלים ומופעלים עם יותר מעשור של ניסיון ב-offshoring של השמת אלפי חברי צוות ללקוחות בארה"ב, קנדה, בריטניה, אירופה, אוסטרליה, ומדינות נוספות.

 
accessories-office-work-business-composition-table.jpg

החזון שלנו

"חזון ללא פעולה הוא רק חלום. פעולה ללא חזון פשוט מעבירה את הזמן.  חזון עם פעולה יכול לשנות את העולם" 
(ג'ואל א. בארקר)

 

ב-TopOffShores הצלחת הלקוחות שלנו היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו בונים קשרים ארוכי טווח עם סטנדט השירות והמקצועיות הגבוה ביותר. 

חיסכון בעלויות LOW COST

אנו עושים הכל כדי לצמצם את העלויות שלך במחיר ללא תחרות וחיסכון של עד 70% מהעלות, כדי לשפר את הרווחיות שלך

סטנדרט מקצועי ללא פשרות

אנו מגייסים ומנהלים צוותים ברמה הגבוהה ביותר של סטנדרטים מקצועיים ואיכות

הצלחת הלקוח

הצלחת הלקוחות שלנו היא תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו

רווחת הצוות שלנו

אנו מחויבים לחלוטין לרווחת הצוות שלנו ושומרים על הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר. אנו מציעים תגמולים נדיבים ותמיכת משאבי אנוש כדי ליצור שביעות רצון, מוטיבציה ופרודוקטיביות בצוות שלנו, ולמשוך אנשי מקצוע מובילים כדי לשמור על הצלחת הלקוחות שלנו

פתרונות מקצה לקצה

אנו מתייחסים למכלול הדרישות העסקיות שלך, כולל היבטי לוקליזציה, כדי להתאים פתרונות מקצועיים מלאים