קבל את הצוות שלך במיקור חוץ בכמה צעדים בודדים

 
everyone-together-shows-determination-work.jpg

TopOffshores הופכת את גיוס חברי הצוות שלך לפשוט וקל

השירותים שלנו מתבצעים בשילוב בין צוותי Offshore (צוותים שלנו במדינות חוץ) לבין שירות ניהול לקוח ופיקוח מקומי Onshore, וניתנים לחברות בישראל, בארה"ב, בריטניה, אירופה, אוסטרליה ומדינות נוספות.

השירות ללא סיכון - תשלם לנו רק לאחר שחברי הצוות במיקור חוץ יגוייסו בהתאם לאיפיון לשביעות רצונך.

✔ השירות ללא התחייבות - אין התחייבות לטווח ארוך. התשלום על בסיס חודשי רק עבור שעות העבודה בפועל.

✔ אחריות מלאה  - אנו מבצעים את תהליך הגיוס על אחריותנו בלבד וללא עמלת השמה.  אנו סומכים על הקשרים ארוכי הטווח שלנו ובטוחים מאוד בערך ההצעות שלנו.

 

✔ שירות ללא פשרות - לאחר גיוס והקצאת חברי הצוות, אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך, לפיקוח וליווי מקצועי ובהיבט משאבי האנוש, ולשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

שלב 3 – איתור מועמדים

מומחי משאבי האנוש שלנו יתחילו באיתור המועמדים דרך הערוצים המגוונים שלנו ויבצעו את המיון והאימות, תוך התאמה לדרישות שלכם ולכישורים המקצועיים של המועמד. אנו נספק לכם עדכון סטטוס על בסיס שבועי.

שלב 2 – איפיון המשרה

אנו מקבלים את תיאור התפקיד המבוקש והגדרת תחומי האחריות והניסיון והכישורים הנדרשים. מומחי משאבי האנוש שלנו יכולים לסייע בהגדרת הדרישות בהתאם למטרות ולציפיות שלכם. בשלב זה נוכל לתת אומדן של העלות החודשית המתוקצבת, הכוללת את כל המרכיבים כולל מחשב ואינטרנט, ללא עלויות נסתרות. כמו כן, נספק לכם את עיתוי הגיוס המשוער, שלרוב אורך כ-4 שבועות.

שלב 1 – הכר את הלקוח

הצעד הראשון במסע שלנו הוא שיחת וידיאו כדי להבין את העסק שלכם, התרבות הארגונית, המטרות והציפיות שלכם, וההתאמה הטובה ביותר לצרכים שלכם.

שלב 6 – הצטרפות לצוות

לאחר בחירת המועמד, נחתום עמו על החוזה, וננסח עמכם הסכם בהתאם לתנאי ההתקשרות שלנו. אנו נשלח אליכם חשבונית לפיקדון בר-החזר עבור חודש העבודה הראשון, ולאחר מכן נחייב על בסיס חודשי לפי שעות העבודה בפועל. חבר הצוות שלכם במיקור חוץ יתחיל לעבוד עבורכם בשיתוף פעולה מלא, וידווח ישירות למנהל המחלקה הרלוונטי שלכם. אנו נצייד את חברי הצוות במחשב/מחשב נייד וחיבור אינטרנט מהיר, ואתם תחברו אותם לסביבת החשבונאות ומערכת המידע שלכם, הנתמכת על ידי מדיניות אבטחת המידע והטכנולוגיה המחמירים שלנו.

שלב 5 - ראיונות

לאחר השלמת תהליך המיון, נציג בפניכם רשימה קצרה של מועמדים, קורות חיים שלהם והעלות החודשית לבחירתכם כדי להתקדם לשלב הראיונות. הנכם מוזמנים לראיין את המועמדים לפי שיקול דעתכם והעדפתכם. הצוות שלנו ישתתף בראיון כדי להדריך ולסייע בתהליך.

שלב 4 – בדיקות רקע

תהליך המיון שלנו כולל בדיקות רקע, מיומנויות ומבדקי אישיות וכשירות.

איתך לאורך כל הדרך

עם ההצטרפות אנו נקצה מנהל לקוח שיהווה את המוקד שלך לכל ענייני השירות, ויהיה איתך לאורך כל הדרך להשקה מוצלחת ולשירות מתמשך ברמה גבוהה

 מנהל שירות לקוחות מסור שמהווה את המוקד עבורך לטיפול בכל בעיה

 תמיכת משאבי אנוש ומקצועית לחברי צוות מיקור החוץ להבטיח את רווחתם ותפעול חלק

 מעקב ודיווח שעות ונוכחות בשקיפות מלאה

 ניטור שביעות הרצון שלך מהביצועים כדי להשיג הצלחה

 החלפות או גיוסים נוספים שיתאימו לצרכי הצמיחה שלך

✔ מדיניות מחמירה של אבטחת מידע וציות לנהלים ותקינה

390_edited.png